Jauna dimensija pacientu aprūpē: GASTRO CENTRA 3D virtuālā ekskursija

GASTRO CENTRS ir laidis klajā detalizētu 3D virtuālo ekskursiju, piedāvājot vēl nebijušu ieskatu savās telpās. 3D ekskursija ir izstrādāta tā, lai sniegtu padziļinātu ieskatu GASTRO CENTRA vidē un piedāvātajos pakalpojumos.

Virtuālā ekskursija ir nozīmīgs solis GASTRO CENTRA centienos uzlabot pacientu izpratni par medicīnu un tās pieejamību. Tā ļauj pacientiem, medicīnas speciālistiem un plašai sabiedrībai attālināti izpētīt mūsu centra telpas, piedāvājot pārskatāmu un aizraujošu pieredzi par centra izkārtojumu un pakalpojumiem.

Ivars Tolmanis, GASTRO CENTRA valdes priekšsēdētājs, komentē šo jaunumu: “Šī virtuālā ekskursija atspoguļo mūsu apņemšanos nodrošināt uz pacientu orientētu aprūpi. Tā ļauj cilvēkiem iepazīties ar mūsu telpām no jebkuras vietas, mazinot iespējamo satraukumu pirms procedūrām vai ārsta apmeklējumiem.”

Ekskursija ir rūpīgi izstrādāta tā, lai aptvertu katru GASTRO CENTRA aspektu, sniedzot skatītājiem reālistisku pieredzi, kā atrodoties uz vietas. Tā ietver detalizētus skatus un paskaidrojumus par telpām un tur sagaidāmo, sākot ar reģistrācijas zonu, un konsultāciju kabinetiem, beidzot ar mūsdienīgiem endoskopiju kabinetiem un ērtām pacientu novērošanas telpām. Šāda detalizācijas pakāpe nodrošina to, ka potenciālie pacienti var viegli orientēties un izprast GASTRO CENTRA piedāvājumu.

Šī iniciatīva ir daļa no GASTRO CENTRA pastāvīgās apņemšanās izmantot modernas tehnoloģijas, lai uzlabotu pacientu pieredzi un aprūpi. “Mēs ticam, ka tehnoloģijas var mazināt plaisas un vairot uzticēšanos. Šī virtuālā ekskursija ir kas vairāk nekā tikai digitāls rīks; tā ir mūsu atvērto durvju politikas turpinājums, aicinot ikvienu redzēt un saprast, kā mēs darbojamies,” piebilst Ivars Tolmanis.

3D virtuālā ekskursija tagad ir pieejama GASTRO CENTRA mājaslapā, sniedzot unikālu iespēju cilvēkiem iepazīt mūsu telpas sev ērtā tempā un laikā. Ekskursiju iespējams apskatīt šeit: 3D tūre

Pāriet uz saturu