GASTRO CENTRS aktīvi iesaistās dažādu klīnisko pētījumu veikšanā kopš 2005. gada un līdz šim ir veikti vairāk kā 30 pētījumi čūlainā kolīta, Krona slimības, gastroezofageālās refluksslimības ar ezofagītu (GERS), kairinātu zarnu sindroma un dzelzs deficīta anēmijas pacientu ārstēšanā un uzraudzībā.

Klīnisko pētījumu ietvaros tiek izvērtēta jaunu medikamentu klīniskā iedarbība, tiek novērtēti riski un efektivitāte. Visi klīniskie pētījumi tiek stingri kontrolēti un tiek veikti saskaņā ar starptautiskām vadlīnijām un labas klīniskās prakses noteikumiem, kas paredz, ka galvenā prioritāte ir pētījumā iesaistītā pacienta konfidencialitāte un drošība. GASTRO CENTRĀ tiek realizēti tikai tie klīniskie pētījumi, kam atļauju sniegušas Zāļu valsts aģentūra un Ētikas komiteja.

Sekmīgai un kvalitatīvai klīnisko pētījumu īstenošanai, GASTRO CENTRĀ pastāv Pētījumu daļa, kurā darbojas gastroenterologs – galvenais pētnieks, gastroenterologs – pētnieks, augsti kvalificētas medicīnas māsas un klīnisko pētījumu koordinators.

Interesē dalība pētījumos?

Lai pieteiktos pētījumiem, zvaniet uz tālruņa numuru: 28658080 vai rakstiet uz e-pastu: gpc@gastrocentrs.lv

Aktuālie pētījumi

Čūlainais kolīts Krona slimība Gastroparēze Aknu fibroze

GASTRO CENTRS šobrīd piedāvā iespēju iesaistīties klīniskajos pētījumos pacientiem ar aktīvu čūlainu kolītu un Krona slimību, kuriem standarta terapija nav bijusi pietiekami efektīva vai iespējama. Aicinām ataukties arī pacientus ar aizdomām par gastroparēzi (kuņģa tukšošanās traucējumu gadījumā).

Galvenie ieguvumi pacientam:

  • efektīvas bezmaksas terapijas iespēja pētījuma ietvaros;
  • speciāla vispusīga bezmaksas diagnostika GASTRO CENTRA gastroenterologu izpildījumā;
  • ilgstoša pēctecīga terapija un novērošana GASTRO CENTRA profesionāļu uzraudzībā apmaksātas veselības aprūpes ietvaros.
Pāriet uz saturu