GASTRO CENTRA rīkotā inovāciju diena:
“Kolonoskopijas un polipektomijas kvalitāte: endoskopiska gļotādas rezekcija”

30. novembrī GASTRO CENTRS turpināja jau iepriekš aizsākto un mediķu jau augsti novērtēto tradīciju: rīkot teorētisko un praktisko semināru, lai kopā ar kolēģiem paaugstinātu endoskopisko izmeklējumu un procedūru kvalitāti. Šoreiz GASTRO CENTRĀ tika rīkots inovatīvs pasākums – endoskopisko inovāciju diena “Kolonoskopijas un polipektomijas kvalitāte: endoskopiska gļotādas rezekcija”.

Kā norāda Ivars Tolmanis, GASTRO CENTRA valdes priekšsēdētājs un ārsts gastroenterologs, šis pasākums nebija parasts seminārs vai mācību sesija: “Šis bija forums, kurā pieredzējuši speciālisti apvienoja savas zināšanas, lai dalītos pieredzē par sarežģītām endoskopiskām procedūrām, kas ir būtiskas pacientu aprūpes kvalitātes uzlabošanai,” norāda Ivars Tolmanis.

Pasākuma galvenais mērķis bija pārskatīt un pilnveidot esošās tehnoloģijas un metodes procedūru veikšanā un pacientu aprūpē. Šī diena bija veltīta vairāku sarežģītu gastroenteroloģisku gadījumu analīzei, jaunāko tehnoloģiju apspriešanai un praktisku ieteikumu sniegšanai, kā arī ekspertu zināšanu apmaiņai. Pasākuma laikā norisinājās tiešraides video translācijas no sarežģītām endoskopiskām procedūrām, ļaujot dalībniekiem vērot procedūras un diskutēt par tām tiešsaistē ar iesaistīto medicīnas personālu.

GASTRO CENTRS speciālisti un eksperti no dažādām medicīnas nozarēm apsprieda sarežģītas endoskopiskās procedūras, tostarp to, kā šīs procedūras var tikt pielāgotas atbilstoši katram individuālam pacientam. Diskusijas ietvēra arī jautājumus par jaunāko tehnoloģiju izmantošanu un to, kā tās var uzlabot pacientu aprūpes kvalitāti.

“Šī diena GASTRO CENTRĀ bija apliecinājums, ka mūsu galvenais uzdevums ir sniegt izcilu pacientu aprūpi, izmantojot inovatīvas pieejas un tehnoloģijas. Tas ir solis uz priekšu ne tikai endoskopijas praksē, bet arī pacientu aprūpē,” ir pārliecināts GASTRO CENTRA valdes priekšsēdētājs.

GASTRO CENTRS saka paldies ikvienam dalībniekam un katram iesaistītajam pasākuma organizācijā par aktīvu līdzdalību un interesi. Nākamais GASTRO CENTRA rīkotais seminārs “Aktualitātes kuņģa vēža prevencijā un nākotnes skrīninga perspektīvas” norisināsies tiešsaistē, 12. decembrī. Iespēja reģistrēties semināram: https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZIqd-mgqD8rHtZ-OvkylToSECJNa79Vbwb-

Pāriet uz saturu