Veselības ministrijas apbalvojumus saņem divi GASTRO CENTRA darbinieki.

Ar lepnumu paziņojam, ka šogad Veselības ministrijas apbalvojumus saņem divi GASTRO CENTRA darbinieki.

• Latvijas Republikas Veselības ministrijas atzinības rakstu par ilglaicīgu ieguldījumu gastroenteroloģijas un jauno medicīnas māsu nozares attīstībā ieguva GASTRO CENTRA izglītības māsa Māra Bārene.

“Latvijas Republikas Veselības ministrijas atzinības raksts ir augsts pagodinājums un stimuls turpināt attīstīt gastroenteroloģijas un jauno māsu nozari. Prieks redzēt, ka gastroenteroloģijas nozarē parādās jauni, daudzsološi speciālisti, kuriem varu nodot savas teorētiskās un praktiskās zināšanas. Paldies ikvienam, kurš novērtē manu darbu ikdienā un paldies GASTRO CENTRAM, ka esat lieliski kolēģi un atbalsts ikdienas darbā.“

• Latvijas Republikas Veselības ministrijas atzinības rakstu par mūža ieguldījumu gastroenteroloģijas nozarē saņēma GASTRO CENTRA ārsts – endoskopists Viktors Saule.

“Vēlos pateikties Latvijas Republikas Veselības ministrijai par augsto novērtējumu. Esmu patiesi lepns par to, ka mans darbs un ieguldījums gastroenteroloģijas nozarē tiek novērtēts. Paldies GASTRO CENTRAM un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīcai par uzticēšanos, atbalstu un sniegtajām iespējām nozares attīstībā , kā arī ikvienam pacientam, kura ārstēšanā esmu iesaistījies. Vēlme palīdzēt pacientiem ir vislielākais stimuls!”

Pāriet uz saturu