Kapsulas endoskopija ir modernākais un precīzākais diagnostikas veids, ko izmanto tievās zarnas slimību noteikšanai.

Kapsulas endoskopijas platformā tiek izmantota novatoriska vizualizācijas tehnoloģija, lai iegūtu skaidrus barības vada, kuņģa, tievās zarnas un resnās zarnas attēlus. Šī neinvazīvā platforma ļauj ārstiem atklāt gastrointestinālās anomālijas, uzraudzīt slimības aktivitāti un novērtēt ārstēšanas efektivitāti.

Pacientam ir jānorij kapsula, kas ir parastas zāļu kapsulas izmērā. Kapsula ir absolūti nekaitīga un var palikt cilvēka ķermenī tik ilgi, līdz tā dabīgā ceļā tiek izvadīta laukā. Savā ceļojumā pa gremošanas traktu vienas sekundes laikā kapsula veic 2-6 attēlu uzņemšanu. Datu ieraksta sistēma, kas nodrošina attēlu pārraidi, ir neliela kabatas portfeļa izmērā un netraucē pacientam turpināt līdz šim ierasto dienas ritmu.

Pacientam varam nodrošināt sistēmu gan ar standarta piestiprināmajiem sensoriem, gan ar vienreizēji lietojamām sensoru jostām. Kapsulas endsokopijas nepieciešamību katram pacientam individuāli nosaka ārsts, un atsevišķos gadījumos kapsulas endoskopija ir vienīgā un neaizstājamā metode diagnozes un ārstēšanas taktikas noteikšanai. Ar kapsulas endoskopijas palīdzību GASTRO CENTRA pacientiem tiek noteiktas retas tievās zarnas slimības un stāvokļi, kuru diagnostika ar citu metodi nebūtu iespējama.

Pāriet uz saturu