Iepriekšējā gada nogalē norisinājās GASTRO CENTRA 20 gadu jubilejai veltīta starptautiska medicīnas konference “Nākamo 20 gadu izaicinājumi gastroenteroloģijā – vai gremošanas sistēmas audzēji paliks pagātnē un vai mākslīgais intelekts ir nākotnes dakteris?”.

Konference un lektoru prezentācijas raisīja lielu interesi gan kolēģu–gastroenterologu, gan citu ārstu, medicīnas speciālistu un ekspertu, gan GASTRO CENTRA partneru vidū, un esam saņēmuši lūgumus plašāk iepazīstināt ar konferences “Nākamo 20 gadu izaicinājumi gastroenteroloģijā – vai gremošanas sistēmas audzēji paliks pagātnē un vai mākslīgais intelekts ir nākotnes dakteris?” materiāliem. Tāpēc GASTRO CENTRS ir sagatavojis mūsu regulārās e-avīzes GASTRO ZIŅAS speciālizdevumu, kurā apkopojām visu sešu konferences galveno lektoru prezentāciju kopsavilkumus. Esat laipni aicināti ar tiem iepazīties.

Vienlaikus atgādinām, ka iepazīties ar konferences pilnu ierakstu bez maksas var, reģistrējoties tālākizglītības platformā “Evisit” (www.evisit.eu).

Pāriet uz saturu