Mūsu apņemšanās: nodrošināt drošu un cieņpilnu vidi GASTRO CENTRĀ!

Nesenais ārkārtas gadījums ar fizisku uzbrukumu ārstei Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā atkal aktualizējis jautājumu par vardarbību pret medicīnas personālu un izgaismojis nopietnu problēmu mūsdienu sabiedrībā. Tas norāda uz nepieciešamību nodrošināt mediķu drošību un aizsardzību. Turklāt ne tikai no likumdošanas un normatīvo aktu puses vien, bet arī veidojot izpratni par mediķu darbu pašas sabiedrības un katra tās locekļa labā.

GASTRO CENTRS solidarizējas ar cietušajiem kolēģiem RAKUS, uzsverot absolūtu neiecietību pret vardarbību medicīnas iestādēs. Veselības aprūpes iestādes ir ne tikai pakalpojumu sniegšanas vieta pacientiem, bet arī darbavieta mediķiem, vieta, uz kurieni ārsti, māsas, medicīnas personāls dodas ikdienā, lai sniegtu atbalstu veselības grūtībās nonākušiem cilvēkiem. Un šajā vietā katrs darbinieks un ikviens pacients tiek uzņemts ar cieņu un izpratni.

Liene Česnokova, GASTRO CENTRA ārste-psihoterapeite, uzsver: “Mūsu klīnikā katrs cilvēks, neatkarīgi no viņa lomas, tiek uzņemts ar cieņu. Mēs strādājam saspringtā vidē, kurā pacienti un viņu tuvinieki bieži vien izjūt spriedzi un bailes. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka cieņpilna attieksme un sapratne ir divvirzienu ceļš.”

Mēs aicinām mūsu pacientus un viņu tuviniekus izturēties ar sapratni un cieņu, atceroties, ka mūsu personāls ir cilvēki, kuri katru dienu rūpējas par citu cilvēku veselību un labklājību. Mēs esam šeit, lai palīdzētu un atbalstītu jūs šajā ceļā uz veselību, bet mēs lūdzam jūs atbildēt mums ar tādu pašu cieņu un sapratni.

Pāriet uz saturu