Informatīvs seminārs “Kuņģa un zarnu pirmsvēža slimību un agrīna vēža savlaicīgas diagnostikas un terapijas iespējas”

GASTRO CENTRS rīko informatīvu semināru “Kuņģa un zarnu pirmsvēža slimību un agrīna vēža savlaicīgas diagnostikas un terapijas iespējas” kopā ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu

GASTRO CENTRS sadarbībā ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu aicina uz semināru “Kuņģa un zarnu pirmsvēža slimību un agrīna vēža savlaicīgas diagnostikas un terapijas iespējas”, kas norisināsies 2024. gada 25. janvārī no plkst. 13:00 līdz plkst. 16:00 Jēkabpils reģionālās slimnīcas lielajā zālē. Dalībniekiem tiks sniegta iespēja iegūt vērtīgas zināšanas un nopelnīt 3.4 tālākizglītības punktus (TIP).

Semināra programma ir rūpīgi izstrādāta tā, lai aptvertu virkni būtisku tēmu gastroenteroloģijā. Seminārs tiks uzsākts ar atskatu uz GASTRO CENTRA divu gadu sadarbību ar Jēkabpils reģionālo slimnīcu, kam sekos lekcija par pareizu sagatavošanos endoskopiskajiem izmeklējumiem un tās nozīmi. Programmā iekļauts arī padziļināts ieskats kolorektālā vēža skrīningā, turpmākas novērošanas nozīme pēc vēža ārstēšanas un dažādas pieejas kuņģa un zarnu trakta asiņošanas ārstēšanā. Tiks apskatīta arī elptestu izmantošana gastroenteroloģijā un funkcionālo izmeklējumu nozīme šajā jomā.

Seminārā piedalīsies gan pieredzējušie, gan jaunie GASTRO CENTRA speciālisti – ārsti Ivars Tolmanis, Mārcis Leja, Danute Ražuka Ebela, Aigars Vanags, Viktors Saule, Ieva Zivitiņa, kā arī GASTRO CENTRA izglītības māsa Māra Bārene – kuri dalīsies savās zināšanās un pieredzē, piedāvājot ieskatu jaunākajos pētījumos, tendencēs un sasniegumos gastroenteroloģijas jomā. Viņu prezentācijas ir ne tikai informatīvas, bet arī paredzētas, lai iesaistītu auditoriju, padarot semināru par interaktīvu mācību pieredzi.

Seminārs ir akreditēts medicīniskās tālākizglītības punktu (TIP) saņemšanai, un tajā aicināti piedalīties reģiona ārsti gastroenterologi, ārsti endoskopisti, ģimenes ārsti, rezidenti, kā arī medicīnas māsas, sabiedrības veselības jomā strādājošie, medicīnas studenti, un visi pārējie interesenti. Lai nodrošinātu dalību, interesenti tiek aicināti savlaicīgi reģistrēties, jo vietu skaits seminārā ir ierobežots. Reģistrāciju semināram iespējams veikt, rakstot uz e-pastu konference@gastrocentrs.lv līdz 23. janvārim. Šis seminārs ir lieliska iespēja medicīnas profesionāļiem papildināt savas zināšanas, dibināt kontaktus ar kolēģiem un veicināt labākus veselības aprūpes rezultātus gastroenteroloģijas jomā.

Pāriet uz saturu