Ar preču zīmes un jauna logotipa “GASTRO CENTRS – Veselība un medicīna” ieviešanu esam spēruši jaunu soli Gremošanas slimību centra GASTRO attīstībā. Jaunais nosaukums, logotips un vizuālā identitāte atspoguļo GASTRO CENTRA attīstības vīziju un virzienus.

“Ieviešot mūsu uzņēmumam jaunu logotipu GASTRO CENTRS, mēs vispirms esam domājuši par pārmaiņu saturu, nevis tikai vizuālo tēlu,” norāda GASTRO CENTRA valdes priekšsēdētājs dr. Ivars Tolmanis. “Mūsdienu tendences veselības aprūpē, medicīnas kā jomas un GASTRO CENTRA kā uzņēmuma attīstība ir cieši saistīta ar kopējo paradigmas maiņu attieksmē pret veselības aprūpē. Proti, arvien vairāk mēs uztveram cilvēku kā vienotu funkcionējošu organismu, kas prasa kompleksu pieeju. Tas nozīmē, ka arī mēs, ejot laikam līdz, piedāvājam arvien plašāku ar gastroenteroloģiju saistītu pakalpojumu klāstu. Līdz ar to faktiski jau esam kļuvuši par gastroenteroloģijas ekselences centru, piedāvājot pakalpojumus segmentos, kas saistīts ar gastroenteroloģijas nozari – veselīgs uzturs, dietoloģija, iekšējo orgānu izmeklējumi, profilakse, sekošana līdz pacienta veselības stāvokļa dinamikai…”

GASTRO CENTRS norāda, ka pacientiem un partneriem sadarbības sistēma ir līdzšinējā – gan mājaslapas adrese gastrocentrs.lv, gan pieteikšanās pakalpojumiem, gan uzņēmuma juridiskie rekvizīti paliek nemainīgi.

Pāriet uz saturu