GASTRO CENTRS aicina uz tiešsaistes semināru par kuņģa vēža prevenciju

2023. gada 12. decembrī GASTRO CENTRS rīko tiešsaistes semināru medicīnas nozares profesionāļiem “Aktualitātes kuņģa vēža prevencijā un nākotnes skrīninga perspektīvas” platformā “Zoom”. Seminārā galvenā uzmanība tiks pievērsta jaunākajām tendencēm un pētījumiem kuņģa vēža skrīninga un profilakses jomā, sniedzot dalībniekiem iespēju iegūt vērtīgas zināšanas un nopelnīt tālākizglītības punktus (TIP).

Semināra programma ir rūpīgi izstrādāta, lai sniegtu visaptverošu ieskatu kuņģa vēža skrīninga un profilakses aktualitātēs. GASTRO CENTRS aicina pieteikties dalībai seminārā gan gastroenteroloģijas jomas mediķus, gan ģimenes ārstus, gan studentus un rezidentus. Dalībnieki varēs uzzināt par Eiropas Komisijas jaunākajām rekomendācijām vēža skrīningam, kā arī iepazīties ar vadlīniju pārskatu, tostarp Māstrihta VI, MAPS II un REGAIN. Seminārā tiks apspriesti arī endoskopiju kvalitātes standarti un OLGA/OLGIM riska stratifikācijas metodes, kas ir būtiski kuņģa vēža agrīnai atklāšanai un efektīvai ārstēšanai.

Seminārā tiks prezentēti jaunākie pētījumi un atziņas no vadošajiem Latvijas gastroenteroloģijas jomas speciālistiem. Ar ziņojumiem uzstāsies gan GASTRO CENTRA ārsti gastroenterologi – Ivars Tolmanis, Mārcis Leja, un Danute Ražuka–Ebela, gan pieaicinātie eksperti – ārstes patoloģes Inta Liepniece–Karele un Inga Bogdanova.

Seminārs ir lieliska iespēja medicīnas speciālistiem paplašināt savas zināšanas un iegūt jaunāko informāciju par kuņģa vēža skrīninga metodēm un profilakses stratēģijām. Dalībniekiem tiks piedāvāti arī tālākizglītības punkti (TIP), kas ir svarīgi profesionālās kvalifikācijas uzturēšanai un attīstībai.

Reģistrācija semināram iespējama līdz 2023. gada 8. decembrim. Aicinām visus interesentus pieteikties, izmantojot saiti: https://ej.uz/GASTRO-seminars-12-dec.

Pēc reģistrācijas uz jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite, ar kuru būs iespējams pieslēgties semināram. Šī ir unikāla iespēja gan jaunajiem, gan pieredzējušiem medicīnas speciālistiem papildināt savas zināšanas un veidot spēcīgāku veselības aprūpes sistēmu Latvijā.

Pāriet uz saturu