12. maijā GASTRO CENTRĀ norisinājās teorētiskais un praktiskais seminārs “Kolonoskopijas un polipektomijas kvalitāte: no zarnas sagatavošanas līdz inovatīvām tehnoloģijām un mākslīgajam intelektam”.

Seminārā piedalījās ārsti, kuri ikdienā jau veic endoskopiskas procedūras, jaunie ārsti gastroenterologi, gastroenteroloģijas rezidenti un studenti, māsas, kuras specializējas darbā ar gastroenteroloģiskiem pacientiem.

Seminārs tika aizvadīts pieredzējušo GASTRO CENTRA ārstu uzraudzībā, kuri dalījās ar savām teorētiskajām zināšanām un praktisko pieredzi, aktīvi piedaloties arī jaunajiem kolēģiem.
GASTRO CENTRA valdes priekšsēdētājs, ārsts gastroenterologs Dr. med. Ivars Tolmanis uzsver:

“Seminārs tika aizvadīts veiksmīgi, par ko liecina kolēģu un pasākuma apmeklētāju pozitīvās atsauksmes. Man ir liels gandarījums par GASTRO CENTRA uzdrīkstēšanos un drosmi veidot tik tehnoloģiski sarežģītu semināru, kurā laikā tika nodrošināta tiešraide no procedūru telpām, dzirdot ārstu komentārus par veiktajām manipulācijām un iespēju nodrošināt atgriezenisko saiti – tas apvieno teoriju ar praksi vienlaikus. Šādas tehnoloģijas pielietošana GASTRO CENTRĀ ir ikdiena un mums izdevās tikpat kvalitatīvu informāciju nodot semināra apmeklētājiem. Pasaulē interaktīva mācīšanās ir ierasta prakse, taču Latvijā tas ir inovatīvi un izaicinoši. Semināra laikā, tāpat kā ikdienā, vissvarīgākais bija pacients, viņa drošība un labsajūta”.

Pāriet uz saturu