GASTRO CENTRA akcija: “Sagatavo savu gremošanas sistēmu svētkiem!”

GASTRO CENTRS izsludina īpašu akciju “Sagatavo savu gremošanas sistēmu svētkiem”, kas norisināsies no 14. līdz 21. decembrim. Akcijas mērķis ir veicināt izpratni par veselību un piedāvāt pacientiem bezmaksas gastroenterologa konsultāciju pēc maksas endoskopijas veikšanas.

Akcijas laikā pacienti, kuri pieteiksies apmaksātai endoskopijas vizītei, saņems papildu priekšrocību – bezmaksas konsultāciju pie gastroenterologa. Piedāvājuma mērķis ir nodrošināt visaptverošu aprūpi, apvienojot diagnostikās un terapeitiskās procedūras ar personalizētām medicīniskām konsultācijām, nodrošinot, ka pacientiem tiek ne tikai noteikta diagnoze un veikta terapija endoskopijas norises laikā, bet arī sniegtas norādes par efektīvu tālāko ārstēšanos.

Jānis Zaķis, GASTRO CENTRA galvenais ārsts, uzsver: “Svētku sezona bieži vien nes līdzi diētiskas pārmērības, kas var ietekmēt mūsu gremošanas sistēmas veselību. Mūsu kampaņa “Sagatavo savu gremošanas sistēmu svētkiem” ir proaktīvs solis, lai celtu izpratni par veselību. Šī ir lieliska iespēja pacientiem pārbaudīt savu veselību un saņemt speciālistu konsultācijas, lai svētkus sagaidītu ar labu pašsajūtu.”

“Sagatavo savu gremošanas sistēmu svētkiem” ir daļa no GASTRO CENTRA pastāvīgās apņemšanās veicināt sabiedrības izpratni par regulāru veselības pārbaužu un profilaktiskās aprūpes nozīmi, jo īpaši gastroenteroloģijā. “Profilaktiskā aprūpe gastroenteroloģijā ir ļoti svarīga. Agrīna slimību atklāšana un savlaicīga iejaukšanās var ievērojami uzlabot dažādu gremošanas slimību ārstēšanas rezultātus,” piebilda Zaķis.

GASTRO CENTRS aicina ikvienu interesentu izmantot iespēju un pierakstīties uz maksas endoskopiju periodā no 14. līdz 21. decembrim. Interesenti tiek aicināti akcijai reģistrēties savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Pieteikties endoskopijai iespējams caur mūsu mājaslapas gastrocentrs.lv sadaļu “pieteikties vizītei” vai telefoniski zvanot uz +371 66 901 212.

Pāriet uz saturu